شهدای گمنام شهر رامجرد


تاریخ ارسال : 1394/5/22 1:09:59 تعداد بازدید : 939 مرتبه نسخه ی قابل چاپ

روابط عمومی شورای اسلامی شهر رامجرد

بسم الرب الشهدا و الصدیقین 
ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل عند ربهم یرزقون .. ای پیامبر هرگز گمان مبر کسانی که در راه خدا کشته شدند , مردگانند بلکه آنان زنده اند و نزد پروردگارشان روزی داده می شوند . 
گمنامی تنها برای شهرت پرستان درد آورست وگرنه همه اجرها در گمنامیست .. 
بر هیچکس پوشیده نیست امنیت و اقتدار کنونی ایران اسلامی مرهون ایثار و از خود گذشتگی های شهدایی ست که با گذشتن از جان شیرین خود امنیت ,استقلال و آزادی را به ما هدیه نمودند. بی شک حضور باشکوه و گسترده مردم انقلابی شهرستانمان در مراسم خاک سپاری شهیدان گمنام که عطر حضورشان شهر رامجرد را معطر ساخته ,میثاق مجددی با آرمانهای امام راحل , منویات مقام معظم رهبری و تداوم راه شهدای سرافراز هشت سال دفاع مقدس است.
بدینوسیله شورای اسلامی شهر رامجرد از همه مسؤلان وخانواده معظم شهدا , جانبازان , ایثارگران  واقشار مختلف مردم , همشهریان مقیم در سرتاسر ایران اسلامی , اساتید , دانشجویان ,بسیجیان و ... دعوت بعمل می آید تا در مراسم تشییع و تدفین شهدایی گمنام حضور حماسی داشته باشند تا برگ دیگری بر افتخارات زرین این خطه شهید پرور افزوده شود . اضافه می گردد مراسم شب وداع با شهدا پنج شنبه ۲۲مرداد در مسجد حضرت ابوالفضل شهر رامجرد و مراسم تشییع و تدفین روز جمعه ۲۳مرداد ساعت ۹صبح از ورودی شهر رامجرد شروع و در بوستان شهدای گمنام شهر رامجرد به خاک سپرده می شوند .
 روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رامجردمطالب مرتبط

برچسب ها

دیدگاه های کاربران
برای ارسال دیدگاه خود لطفا وارد حساب کاربری شوید.

سامانه ارتباط مردمي : 09177052533
سامانه پیام کوتاه: 10007143453070
پست الکترونیک: info@ramjerd.ir
تلفن گویا : 071-43453070
فارس - شهرستان مرودشت ، بخش درودزن ، شهر رامجرد


تعداد کل بازدیدها : 358,124
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 207
تعداد کاربران بر خط : 4
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری رامجرد می باشد